Mesai saatleri içindeki talepleriniz 1 saat içinde, mesai saatleri dışındaki talepleriniz en geç 12 saat içinde e-posta veya telefon ile cevaplandırılacaktır.

Sorun ve destek taleplerinizi destek@ajansmetre.com adresine gönderebilirsiniz.

AjansMetre Kurulum ve Kullanım Notları' na bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


1-AjansMetre Nedir?

Organizasyonunuzdaki işgücü kaynağınızı ölçülebilir/kontrol edilebilir/planlayabilir hale getirip optimize etmeye yarayan, %100 web tabanlı bir iş takip ve yönetim programıdır.

2-Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım?

Yapılan onca iş ve emeğin sonunda kar edip etmediğiniz konusunda şüpheleriniz varsa, verimliliğiniz düşük olduğunu düşünüyorsanız, maliyetlerinizi kontrol etmede güçlük yaşıyorsanız, organizasyonunuzda yapılan işlerin takibi ve faturalandırılması konusunda karmaşa söz konusuysa, ekibinizin performans ve motivasyonu konusunda soru işaretleri varsa, geçmişe dönük hiçbir bilgiyi raporlayamıyorsanız AjansMetre’ye ihtiyaç duyabilirsiniz.

3-Hangi dillerde mevcut?

AjansMetre’nin sadece Türkçe versiyonu mevcuttur.

4-Gerekli sistem ve bağlantı özellikleri nelerdir?

AjansMetre, tamamen web tabanlı bir sistem olarak tasarlanmıştır. Bu özelliği sayesinde, işletim sisteminiz ne olursa olsun AjansMetre' yi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayara sahip olmanız yeterlidir. Üstelik internet bağlantı hızınız düşük olsa bile, AjansMetre' nin kullandığı teknolojiler sayesinde hızlı bir şekilde projelerinizi yönetmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca çoklu tarayıcı desteği sayesinde, alışkanlıklarınızı değiştirmeden, kullanmakta olduğunuz tarayıcınızla AjansMetre' yi çalıştırabilirsiniz. Popüler tarayıcılar olan Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve Opera başta olmak üzere bütün modern tarayıcılarda, AjansMetre' yi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

5-Ajanstaki herkes kullanabiliyor mu?

Yöneticinin sisteme dahil olmasını istediği her çalışan AjansMetre’yi kullanabilir.

6-Ne gibi özelleştirmeler yapabiliyorum?

AjansMetre içinde kullanıcılara ilişkin yetkilendirme yapılabilmektedir. Sistem yöneticisi görevleri, işletmenin ana iş koluna göre tanımlayabilmektedir. Böylece her işletme kendi yapısına göre bir versiyonla çalışabilmektedir.

7-Kullanım bedeli nedir, bireysel kullanıcılar için özel bir fiyatlandırmanız var mı?

Bireysel kullanıcılar için özel bir fiyatlandırma mevcuttur. Diğer kullanım bedelleri için iletişime geçmenizi rica ederiz.

8-Satın almadan önce test edebiliyor muyum?

AjansMetre’yi satın almadan önce yapacağımız birebir görüşmede ürünü eş zamanlı olarak deneyebilirsiniz.

9-Nasıl satın alacağım?

Satın almak üzere gerçekleştireceğiniz iletişim talebiniz müşteri yetkililerimiz tarafından en kısa sürede değerlendirilir. Sizin öngereceğiniz bir tarihte yapılacak 30-60 dakikalık birebir görüşmede AjansMetre’yi ve özelliklerini yakından tanır ve deneme fırsatı bulursunuz. Satın alma kararınızı takiben kurumsal sözleşme tarafınıza ulaştırılır. Sözleşmenin aktif hale gelmesini takiben ajansınıza ve size özel kullanıcı adı/şifreler atanır. AjansMetre’yi kullanmaya başlarsınız.

10-Nasıl kuruyoruz?

AjansMetre herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaz. Internet bağlantısı olan her yerden sisteme ulaşabilir, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp sistemi kullanabilirsiniz.

11-Ajansıma ait bilgiler nerede saklanıyor? Bilgilerim güvende mi, yedekleniyor mu?

Sunucumuzun barındırıldığı Radore Veri Merkezi, 7x24 fiziksel özel güvenlik önlemleri ile Avrupa standartlarında korunmakta olduğu gibi veri merkezi girişindeki elektronik yetkilendirme sistemi sayesinde tüm giriş çıkışların kayıtları tutulmakta ve yalnızca yetkilendirilmiş personelin sunucu ve sunuculara erişimine müsaade edilmektedir.

Fiziksel güvenlik önlemlerinin yanı sıra, uygulamamızın bulunduğu sunucunun tüm veri depolama servisleri, 3 farklı yedekli Dell EqualLogic RAID 50 SAN cihazı üzerinden sağlanmakta ve bu sayede en yüksek erişilebilirlik ve en yüksek veri güvenliği sağlanmaktadır.

Ayrıca veritabanımız periyodik aralıklarla fiziksel olarak ikinci bir nokta üzerinde yedeklenmektedir.